خدمات ما

خدمات صاسکو
مکان شما:

قراردادهای تجاری

تنظیم قراردادهای تجاری همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه های شرکت‌ها و سازمان‌ها است. صنعت‌آفرینان سامان‌ اندیش ضمن همکاری و همراهی با مخاطبین خود در این موضوع، روند اموری از این دست را ساده، سریع و بی خطر می‌کند. امور بازرگانی مختلف نظیر فرایندهای مختلف ترخیص و واردات کالا با وجود کارشناسان و متخصصان زبده ما روندی کارا و بهینه را طی می‌کند.

تنطیم قراردادهای تجاری از خدمات صاسکو5
ترخیص کالا ازخدمات صاسکو5

ترخیص کالا

در فرایند ترخیص کالا سه عامل سرعت بالاتر، هزینه کمتر و امنیت بیشتر بسیار اساسی و مهم به شمار می‌روند. با ورود صنعت آفرینان سامان اندیش به این عرصه در کنار شما، روند ترخیص کالا امن، کم‌هزینه و سریع پیش خواهد رفت.

مشاوره

همراهی مجموعه‌ای از متخصصان باتجربه در امور بازرگانی و صنعتی از ارکان اصلی رشد مداوم است. صنعت آفرینان سامان اندیش در مسائل مختلفی از جمله واردات، قراردادها، بیمه‌نامه‌ها، امور گمرکی و اموری از این دست، در کنار سازمان‌ها و شرکت‌های فعال حوزه تجارت و صنعت است.

مشاوره تجاری یکی از خدمات صاسکو5
لوله حمل اسلاری آسیب دیده (صاسکو)لوله حمل اسلاری بازسازی شده از خدمات شرکت صاسکو

خدمات پس از فروش

صنعت آفرینان سامان اندیش در تمام مراحل ارائه خدمات خود، فرایندی شفاف و واضح را پیش‌بینی کرده‌ است که طی آن تعامل میان ارباب رجوع و شرکت برای به حداقل رساندن هزینه‌ها، یافتن درک درستی از خواسته‌ها و نیازهای مشتری در هر سفارش و شکل‌گیری رضایتی دوسویه به شکلی مداوم در جریان است. این پشتیبانی و ارتباط مداوم در قالب خدمات پس از فروش نیز ادامه خواهد داشت و رسیدگی به مشکلات احتمالی و مسائلی که بعد از خرید و دریافت خدمات، امکان وقوع دارند نیز از سوی کارشناسان صنعت آفرینان سامان اندیش پیگیری خواهد شد.