تجهیزات آب گیری و فلوکولانت ها

تجهیزات آبگیری (پرس فیلتر، بلت فیلتر) در حوزه‌های متنوع صنعتی مورد نیاز هستند. به طور کلی، هدف از بکارگیری تجهیزات آب گیری، جداسازی مایعات از جامدات است. مثلا از آن‌ها استفاده می‌شود تا در تصفیه‌ خانه‌های فاضلاب یا بخش‌های مشابه، لجن‌های اضافی به شکلی صحیح دفع شوند و در صورت امکان به طور مجدد مورد استفاده قرار گیرند و در فرایندی دیگر به کار گرفته شوند.

در میان تجهیزات جداسازی مختلف، تجهیزاتی وجود دارند که فرایند جمع‌آوری و دفع مواد جامد یا به طور کلی جداسازی جامدات از مایعات را به شکلی مفید و سریع انجام می‌دهند. از جمله این تجهیزات می‌توان به پرس‌ فیلترها و بلت‌ فیلترها اشاره کرد. ناگفته نماند که کارکرد این ابزارها و تجهیزات بسیار متنوع است. برای مثال در صنایع گسترده‌ای مانند معدن، متالورژی، رنگرزی، صنایع لبنی، کاغذسازی و… هم کاربرد دارند. تجهیزات جداسازی در صنایع معدنی نیز به عنوان یک صنعت کلیدی، نقش جداسازی مواد معدنی یا دوغاب های معدنی را بر عهده دارند و موجب می شوند تا مواد معدنی مانند آهن یا سایر کانه‌ها، از واسط جداسازی آن که آب است جدا شده و به عنوان کنسانتره ماده معدنی مورد استفاده قرار گیرد.

ما تلاش می‌کنیم تا در تامین تجهیزات آبگیری و فلوکولانت ها از بهترین و معتبرترین سازندگان استفاده نماییم تا بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد را در اختیار شما قرار دهیم. جهت خرید و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

تجهیزات آبگیری پرس فیلتر از محصولات شرکت صاسکو