مکان شما:

Services

خدمات صاسکو
null

قراردادهای تجاری

تنظیم قراردادهای تجاری همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها است. صنعت‌آفرینان سامان‌ اندیش ضمن همکاری و همراهی با مخاطبین خود در این موضوع، روند اموری از این دست را ساده، سریع و بی‌خطر می‌کند. امور بازرگانی مختلف، نظیر فرایندهای مختلف ترخیص و واردات کالا با وجود کارشناسان و متخصصان زبده ما روندی کارا و بهینه را طی می‌کند.

null

ترخیص کالا

در فرایند ترخیص کالا سه عامل سرعت بالاتر، هزینه کمتر و امنیت بیشتر بسیار اساسی و مهم به شمار می‌روند. با ورود صنعت آفرینان سامان اندیش به این عرصه در کنار شما، روند ترخیص کالا، امن، کم‌هزینه و سریع پیش خواهد رفت.

null

مشاوره

همراهی مجموعه‌ای از متخصصان باتجربه در امور بازرگانی و صنعتی از ارکان اصلی رشد مداوم است. صنعت آفرینان سامان اندیش در مسائل مختلفی از جمله واردات، قراردادها، بیمه‌نامه‌ها، امور گمرکی و اموری از این دست، در کنار سازمان‌ها و شرکت‌های فعال حوزه تجارت و صنعت است.

تعمیر سلول فلوتاسیون

خدمات پس از فروش

صاسکو در تمام مراحل ارائه خدمات خود، فرایندی شفاف و واضح را پیش‌بینی کرده‌ است که طی آن تعامل میان ارباب رجوع و شرکت برای به حداقل رساندن هزینه‌ها، یافتن درک درستی از خواسته‌ها و نیازهای مشتری در هر سفارش و شکل‌گیری رضایتی دوسویه به شکلی مداوم در جریان است. این پشتیبانی و ارتباط مداوم در قالب خدمات پس از فروش نیز ادامه خواهد داشت و رسیدگی به مشکلات احتمالی و مسائلی که بعد از خرید و دریافت خدمات، امکان وقوع دارند نیز از سوی کارشناسان صنعت آفرینان سامان اندیش پیگیری خواهد شد.

null

خدمات صادرات

ظرفیت‌های فراوانی برای رشد و رونق صادرات در حیطه‌های مختلف در ایران وجود دارد. محصولات از صنایع نفت و پتروشیمی تا صنایع غذایی، امکان زیادی برای تولید و صادر شدن به نقاط دیگر دنیا را دارند. صادرات از اهرم‌های تقویت اقتصاد داخلی و حضوری مؤثر و درآمدزا در عرصه جهانی است.

شناسایی نیاز واقعی مشتریان، مناسب‌ترین قطعه، بهترین سازنده و اتخاذ بهترین روش خرید و حمل، تخصص کادر فنی ما است.
ارتباط با ما
شناسایی نیاز واقعی مشتریان، مناسبترین قطعه، بهترین سازنده و اتخاذ بهترین روش خرید و حمل، تخصص کادر فنی ما است.