ابزارهای خردایش و سایش

ابزارهای خردایش و سایش برای خرد کردن و ساییدن قطعات مختلف فلزی، چوبی، سنگی و دیگر قطعاتی که برای استفاده نیاز به صیقل کاری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. فرایند سایش بیشتر معطوف به صاف کردن سطوح و قطعات مختلف از جنس‌های گوناگون است و خردایش هم فرایندی است که طی آن مواد معدنی در چند مرحله به ابعاد دلخواه و مطلوب برای پروژه‌های گوناگون درمی‌آیند. فرایند سایش و خردایش هزینه زیادی دارد اما به کمک تجهیزات مناسب می‌تواند سریع‌تر و راحت‌تر پیش برود.

از جمله تجهیزات خردایش که به فرایند خردایش کمک می کنند باید به آسیاها اشاره داشت. برای مثال، آسیاهای دوار استوانه‌ای (بالمیل ها) می‌توانند در طی فرایند خردایش منجر به تولید پودرهای ریز و میکرونیزه شوند. انواع دیگری از تجهیزات لازم برای خرد کردن مواد مختلف وجود دارد که از آن جمله می‌توان به سنگ‌ شکن های فکی، سنگ‌شکن ضربه‌ای، سنگ شکن مخروطی و ژیراتوری اشاره کرد.

ابزارهای سایش نیز انواع مختلفی دارند که بنا به پروژه صنعتی مورد نظر می‌توان از میان آنها به گزینه مطلوب رسید. برای مثال فلاپ‌ دیسک‌ها،‌صفحات فرز، ابزارهای برش سیمی و انواع سنباده در فرایندهای سایش صنعتی به کمک پیشبرد پروژه‌ها می‌آیند.

جهت خرید و اطلاع از قیمت محصولات لطفا با ما تماس بگیرید.

یکی از ابزارهای خردایش و سایش شرکت صنعت افرینان
از ابزارهای خردایش و سایش شرکت سامان اندیش
یکی از ابزارهای خردایش و سایش شرکت صاسکو
ابزارهای خردایش و سایش از محصولات صاسکو1
یکی از ابزارهای خردایش از محصولات صاسکو