Export Services

خدمات صادرات
مکان شما:

ظرفیت‌های فراوانی برای رشد و رونق صادرات در حیطه‌های مختلف در ایران وجود دارد. محصولات از صنایع نفت و پتروشیمی تا صنایع غذایی، امکان زیادی برای تولید و صادر شدن به نقاط دیگر دنیا را دارند. صادرات از اهرم‌های تقویت اقتصاد داخلی و حضوری مؤثر و درآمدزا در عرصه جهانی است. هر چند تحریم‌های بین‌المللی و محدودیت‌هایی که بر سر اقتصاد ایران سایه افکنده‌اند تا حدی این مسیر را دشوار ساخته‌اند اما هنوز هم فرصت فعالیت‌های متعدد در راستای این امر وجود دارد. با ورود به عرصه صادرات، امکان افزایش درآمدهای ارزی و تداوم حرکت چرخ‌های تولید برای شرکت‌های مختلف مقدور می‌شود. شرکت صاسکو با ارائه خدمات صادرات تسهیل‌گر و مشاور امور صادرات شما است.

خدمات صادرات صاسکو 2

گروه شرکت های صاسکو با پشتیبانی همکاران بزرگ و شناخته شده بین المللی خود و همچنین دفاتر فعال در کشورهای ترکیه و چین، با افتخار حامی مصمم کسب و کارهای ایرانی در صادرات محصولات و مواد اولیه به کشورهای مختلف دنیا هستند.

محصولات دارای پتانسیل های صادراتی در ایران

ظرفیت‌های صادرات در بخش‌های متنوعی از بازارهای گوناگون تولیدات داخلی وجود دارد و تعامل بیشتر صاسکو با سایر کسب و کارهای مرتبط و صنایع وابسته می تواند به این امور سرعت و کیفیت بیشتری ببخشد.

محصولات بی‌شمار دیگر از دسته محصولات با ظرفیت صادرات هستند که در پناه مشاوره و همراهی صاسکو می‌توانند شرکت‌های داخلی را به درآمدهای ارزی کلان نزدیک کنند و گردش چرخ‌های اقتصاد را متداوم سازند.

null
null

محصولات و فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی

null
null

صنایع غذایی منحصربفرد ایرانی

null
null

انواع سنگ‌های طبیعی و زینتی

null
null

سایر تولیدات اختصاصی ایرانی

شرکت صاسکو در عرصه صادرات در نقش مشاور و تسهیل‌گر امور ظاهر می‌شود و با اتکا به تجربه و توانمندی‌های خود به شرکت‌های مختلف کمک می‌کند تا در زمینه‌های مختلف صادرات از جمله بازاریابی، عقد قراردادهای زیرساختی، مدیریت و تسهیل ارتباطات بین الملل امور خود را پیش ببرند. این شرکت همچنین در نقش صادر کننده مستقیم کالاهای استراتژیک نیز فعالیت دارد.